Inne Atrakcje Rawa Mazowiecka i Skierniewice

Sprawdź na jakie atrakcje możesz liczyć w odległości do 30 min. od Hotelu Arkada, Rawa Mazowiecka. Ty i Twoja rodzina na pewno nie będziecie się nudzić.

Widok na baseny
Wręcza k. Mszczonowa

Park of Poland - Suntago Wodny Świat

Suntago Park of Poland to jeden z największych parków rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej, oferujący niezapomniane atrakcje dla całej rodziny. 

Zlokalizowany pod Mszconowem nieopodal Warszawy, park cechuje się bogatą ofertą basenów, zjeżdżalni, saun oraz strefy wellness. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek i relaks dla wszystkich, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile rozrywki w otoczeniu pięknej przyrody.

Kołacinek k. Brzezin

Dinopark w Kołacinku

Dino-Park w Kołacinku to unikalne miejsce, które przenosi odwiedzających w fascynujący świat prehistorycznych stworzeń. 

Zlokalizowany w Kołacinku park oferuje interaktywne wystawy, gdzie można podziwiać ruchome repliki dinozaurów o naturalnych rozmiarach. To idealna atrakcja dla całych rodzin oraz pasjonatów paleontologii, zapewniająca niezapomnianą edukacyjną przygodę w świecie dawnych olbrzymów.

Dzieci oglądające dinozaury
Kolorowe drzewka i krzewy
Rogów k. Jeżowa

Arboretum w Rogowie

Arboretum w Rogowie to jedno z największych i najstarszych arboretów w Polsce, zachwycające różnorodnością gatunków roślin oraz malowniczym otoczeniem. 

Znajduje się w Rogowie, tuż za Jeżowem, i obejmuje obszar ponad 70 hektarów. To doskonałe miejsce na spacer, relaks wśród przyrody oraz naukę o różnorodności botanicznej, przyciągające zarówno miłośników ogrodnictwa, jak i turystów poszukujących spokoju i piękna natury.