Hotel Arkada*** - Twój Partner w biznesie

Konferencje, Bankiety, Imprezy Firmowe

Szkolenie lub warsztaty? Team building i integracja? - U nas możesz mieć wszystko w jednym miejscu!

Hotel*** Arkada to idealne miejsce do zorganizowania konferencjisympozjów i szkoleń. Jest to obiekt położony z dala od zgiełku miast, gdzie w ciszy i spokoju można się oddać urokowi tego miejsca.

Dysponujemy trzema salami, które przystosowane są do organizacji konferencji. Sala Pałacowa potrafi pomieścić w układzie teatralnymi do 300 osób, natomiast Sala Diamentowa do 150 osób. Atutami sal jest ich przestronność a zarazem profesjonalne wyposażenie w skład którego wchodzą rzutnikekranflip chartnagłośnienie, bardzo duży parking oraz internet bezprzewodowy.

Szkolenia i Bankiety

Zaufaj doświadczeniu

Żyjemy w czasach gdy o solidnej marce nie świadczy już tylko liczba zatrudnianych pracowników czy roczne obroty. Solidny pracodawca zdaje sobie sprawę, że bardzo często największy kapitał to kapitał ludzki. Dlatego tak niezmiernie ważne jest podnoszenie kompetencji pracowników a także ich integracja.

Wybierz Markę i Prestiż

Trzygwiazdkowy standard o uznanej renomie na rynku lokalnym i nie tylko

Elegancja i Profesjonalizm

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i odpowiedzialnie.

Team building i integracja

Zdrowy zespół to zgrany zespół

Gry zespołowe czy zagadki logiczne w zespołach - sami lub we wspólpracy z podwykonawcą sprawimi, że Twoi pracownicy znów motywację i chęć do działania. Powiedz czego oczekujesz, a my zajmiemy się działaniem.

Czas to pieniądz

Zadania na świeżym powietrzu, team building w grupach - chętnie się tym zajmiemy za Ciebie

Dogodna Lokalizacja

Położenie przy drodze wojewódzkiej i duży parking gwarantują dojazd także dużym autokarom