Wesele w Hotelu Arkada*** Rawa Mazowiecka i Skierniewice

Ślub to niezwykłe wydarzenie, jedno z tych, które na zawsze pozostaną w sercu każdej pary. Trudno się zatem dziwić, że młode pary pragną, aby ta uroczystość była idealna pod każdym względem. W Hotelu Arkada*** doskonale zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości tego dnia i jak wiele wysiłku wymaga zorganizowanie perfekcyjnego przyjęcia weselnego, które na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Naszym głównym priorytetem jest uszczęśliwienie klientów, którzy przeżywają te radosne chwile. Dlatego tworząc nasz hotel, postawiliśmy sobie za cel sprawienie, aby te wyjątkowe chwile były nie tylko doskonałe, ale także niezapomniane dla naszych klientów.

Sale weselne

SALA PAŁACOWA

Niezapomniane Wesele

w Klimacie Pałacu

Nasza największa sala na przyjęcia, Sala Pałacowa, to przestronne i eleganckie miejsce, które może pomieścić od 200 do 300 osób. Zdobiona w stylu pałacowo-kryształowym, sala emanuje subtelnym urokiem jasnych kolorów, tworząc wyjątkową atmosferę. 

Dodatkowym atutem jest przylegające do niej patio z imponującym przeszkleniem, które może być używane jako sala taneczna lub miejsce na różnorodne atrakcje. To idealne miejsce na np. pokazy i animacje, stanowisko barmańskie czy stół rybny. W pobliżu znajduje się także niewielka sala koktajlowa, gotowa służyć jako dodatkowe przestrzeń na niezapomniane chwile.

SALA ZŁOTA

Nowoczesność i Piękno

Przenikające się w Jedno

Sala Złota, utrzymana w nowoczesnym stylu, może pomieścić przyjęcia do 180 osób. Jej złoto-bursztynowa tonacja sprawia, że staje się ona wyjątkowym miejscem na różnorodne uroczystości. 

To także jedyne miejsce, które posiada przestronne patio z wieloma przeszkleniami, pełne światła i z widokiem na nasz urokliwy ogród z placem zabaw dla dzieci. Sala taneczna i wyjście na świeże powietrze sprawiają, że to idealne miejsce na niezapomniane chwile.

SALA DIAMENTOWA

Czysta Elegancja

w Tonacji "Tysiąca Luster"

Dla tych, którzy poszukują kameralnej atmosfery, Sala Diamentowa to idealny wybór. Przyjęcia do 100 osób nabierają wyjątkowego blasku w tej sali „tysiąca luster”. 

Jasna, kryształowa tonacja oraz piękne lustra ozdobione kryształami tworzą niepowtarzalny, wyrafinowany klimat. To miejsce, w którym każdy detal jest starannie przemyślany, aby stworzyć niepowtarzalną oprawę dla wyjątkowych chwil.

SALA PERŁOWA

Kameralne Spotkania

w Kremowym Cieple Bordo

Dla tych, którzy cenią kameralność, Sala Perłowa to doskonały wybór na mniejsze, intymne przyjęcia do 60 osób. W tonacji kremowo-bordowej, sala emanuje ciepłem i przytulnością, tworząc doskonałe tło dla rodzinnych spotkań czy uroczystości.

To miejsce, gdzie każdy szczegół został starannie przemyślany, by stworzyć przyjemną atmosferę dla naszych Gości.

Eleganckie i Stylowe Sale Weselne - Tomaszów Mazowiecki i Biała Rawska

Posiadamy w sumie 4 sale weselne o różnej powierzchni i stylu, co sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować małe kameralne przyjęcie weselne oraz duże huczne wesele a przy tym trafić w niemal każdy gust. Dwie z naszych sal doskonale sprawdzą się przy organizacji przyjęć od 40 do 100 gości. Warto podkreślić, że wybierając Hotel Arkada*** na swoje wesele każdy zamawiający otrzymuje: